Apie kliniką

Odontologijos klinika „Odontalis“ įsikūrė 2003 m. Klinikoje suburta darni gydytojų odontologų specialistų komanda, pasiryžusi padėti Jums visais dantų gydymo klausimais. Mūsų tikslas yra gydymo paslaugos visai šeimai. Kolektyvas siekia, kad kiekvienas pacientas pasijustų laukiamas, būtų patenkintas gydymo rezultatais ir mūsų kliniką paliktų su šypsena.

Patyrę gydytojai, studijavę ir tobulinęsi užsienio universitetuose savo darbe taiko naujausius gydymo metodus, naudoja aukščiausios kokybės medžiagas.
Gydome ir pergydome dantų šaknų kanalus, plombuojame dantis vaikams ir suaugusiems. Gydome periodonto ligas, profesionali higienistė atlieka burnos ertmės higieną, atliekamos estetinio plombavimo ir dantų balinimo procedūros. Atliekame ortodontinį gydymą, protezuojame dantis. Burnos chirurgė atlieka veido – žandikaulių srities operacijas, sudėtingą dantų šalinimą, lūpos bei liežuvio pasaitėlio plastiką, dantų implantaciją, kaulo atstatymo procedūras bei kitas burnos ir žandikaulių operacijas.